Prosinec 2011

Flight Facilities - Crave your feat. Giselle

28. prosince 2011 v 17:25 | N^^ |  Music
Mám tuhle písničku dost ráda, poslouchám ji už několik měsíců a ještě mě nestihla omrzet. :)

Výpočet vánočních dárků? :D

27. prosince 2011 v 11:31 | N^^
Vintage in Paris
Letošní Vánoce proběhly celkem v klídku :). S dárečky jsem maximálně spokojená. :)
Dostala jsem asi 4 knížky, oblečení ( mikiny a tradičně už ponožky :D), nové poličky abych si mohla pěkně své knihy pěkně urovnat, nějaké peníze, pár drobností a hlavně mobil ! Jsem šťastná, že mám nový mobil, sice to není žádný extra super mega nadupaný model za xx tisíc, ale já jsem s ním nadmíru spokojená. Ten můj předchozí nesahá tomuto tzv. ani po kotníky. :D

Teda 25. jsme byli u jedné babi, včera 26. u další babi a dneska pravděpodobně pojedeme ještě k jedněm příbuzným, kteří se nedávno stěhovali. :)

Nevím, co se to se mnou děje, ale jeden den mám děsnou depku, musím přemýšlet o jednom člověkovi, kterého jsem moc neznala, ale stejně jsem s ním ráda byla v kontaktu. Chci mu znovu napsat, ale to nejde. Není co. Akorát bych se ztrapnila. Sakra. Stejně by to nemělo cenu.
No ale další den zničehož nic mám děsně dobrou náladu, hýřím vtipnými žvásty a podobně. :D

Těším se na Nový rok. Nečeká mě žádná párty, ale stejně mám ráda, když tak sedíme s rodinou, a čekáme na půlnoc, po které venku pouštíme petardy, a pak ještě koukáme na ty barvy na nebi vystřelující ze všech stran, od všech sousedů z okolí. :)

Pendulum volume up!

22. prosince 2011 v 19:34 | N^^
Poslední dobou dosti ujíždím na písničkách kapely Pendulum a vlastně na dnb všeobecně :D:).

Dnešní škola byla fajnáá . Hráli jsme Activity, pak si pouštěli písničky a někteří si i zpívali. Nejlepší když při songu I´m sexy and i now it někteří začli předvádět ty pohyby z té písničky, no měli jsme všichni dost :DD. Následovala vybíjená, já byla mezi povzbuzujícími, skoro jsme pak nemohli mluvit :D. No ale byla to sranda, i když jsme prohráli . Ale to jenom proto, že jsme chtěli být na ostatní hodní :P:D.

Mimochodem včera zničehož nic začalo konečně sněžit. Konečně to venku vypadá jako v zimě :).
Samozřejmě nikdo u školy nezůstal suchý :D. Kámoška se ke mně přikradla ze zadu a napadla mě kupou sněhu, já nic nečekala a začala děsně nadávat a honit ji, přičemž jsem sebou málem práskla na zem, ale pomstila jsem se :D.
Spolužák na naší škole pořádá sněhovou bitvu, takže je ještě na co se těšit :D.

Pozítří budou Vánoce, teda já se nehorázně těším :). Miluju tu atmosféru, zdobení stromečku, pohádky, ryba se sálátem, dárečky... :D. Pak týden pohodičkyy, Nový rok :). A pak opět škola :( :D.

Better day, than I expected :).

15. prosince 2011 v 17:17 | N^^

Na obrázku postavy seriálu The New Girl. :) Seriál jsem začla koukat nedávno a docela mě pobavil, zvláště když jsem měla dost velkou depku, takže humor bodl.

Dnešní den byl v pohodě, tedy až na fyziku. Zkoušela mě a já samozřejmě 5. Měla jsem totiž "úžasné štěstí", protože mě zkoušela na to,co jsem uměla nejmíň, tedy skoro vůbec. Ale jsem pevně rozhodnutá si to v lednu opravit. Jen se to musím po prázdninách pořádně našprtat.
Odpoledne jsme měli takovou školní soutěž a naše třída zpívala. Čekala jsem, že to bude trapas, ale když jsem viděla čísla ostatních tříd, tak si myslím, že jsme byli dobří. Učitelky se usmívaly, hlavně tedy třídní :D:). Další číslo naší třídy si připravili 2 kluci, el. kytara a klavír + zpěv a ještě jedna holka kytara a bylo. Ten refrén mi furt hraje v hlavě - Knock, knock,knocking on heavens door... :D. Dokonce i učitel, u kterého bych to zrovna moc nečekala, si zpíval. :D
Fajne to bylo :).

That´s all, jdu čučet na nový díl New Girl a nový díl Glee :P:D.

Opět bloguju... Nevěříte? Věřte ! :D

12. prosince 2011 v 17:35 | N^^
Ach božíčku ( :D ), já už měla tolik blogů... Po několika měsících jdu znova na blog a nějak m ě to tu táhle. Voilá - mám tenhle nový blog :D.

Nevím, jak to tu bude vypadat s aktivitou atd., jelikož jsem teď v dosti důležitém ročníku ( devítka ! ) a občas je to vážně na zabití :D. Ale blogování mě bavilo a doufám, že bavit znovu bude :).

Poslední blog, na kterém jsem asi 3x začínala znova se jmenovat secretlife a od té doby sice sem tam bloguju, ale na blogspotu, kde vedu rize knižní blog.
Mám v plánu si sem psát všechny možný blbosti. A aby tenhle článek nebyl tak suchý, zabrousím na we♥it.com ( miluju tu stránku :) ) a ... tadáá, už mám obrázek :D:).
Doufám, že na blogu ještě zůstali nějací fajní lidičkové ;) ,
N^^